Tıbbi Cihaz Satış sektöründe ”Müşteri Memnuniyeti” ilkesine gerçek anlamı ile sadık kalarak başarısının sürekliliğini sağlayan TUĞSAN MEDİKAL, insan kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketimizin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamamızda en büyük payın çalışanlarımızın olduğuna inanmaktayız. En değerli varlığımızın çalışanlarımız olduğunu benimsemekteyiz.
Şirketimiz, Medikal ve Sağlık sektöründe PRİMED, LABEX ve ROMET marka medikal ürünlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu uluslararası bir distribütör firmadır. Ayrıca NECK PLUS markası ile Türkiye de üretim yapmaktadır. Firmamız Tuğsan Medikal 3 farklı lokasyon da İSTANBUL – ANKARA – İZMİR siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sağlık sektöründe ”Müşteri Memnuniyeti” ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarılarının sürekliliğini sağlayan Tuğsan Medikal, insan kaynakları yönetimi ile de aynı ilkesini devam ettirmektedir. 10 yılı aşkın sektörde edindiğimiz bilgi ve birikimlerin eseri olarak, TUĞSAN MEDİKAL öncü üreticilerle işbirliği yaparak sağlık alanında ileri teknoloji çözümlerini Türkiye Pazarına sunmayı ilke edinmiştir.

Odaklandığımız alanlarda güçlü ve çevik organizasyon yapısı, uzman teknik kadrosu ve sürekli gelişen deneyimi ile hastaların yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz.